REKLAM ALANI Tek Adresiniz: Clash of Clans Püf Noktaları

07 Mart 2014

Clash of Clans Püf Noktaları

REKLAM ALANI
Saldırı kadar Savunmada önemlidir. Savunmanız sağlam olursa size saldıranların kazanmasını önlemiş olursunuz. Yapmanız gereken şey

1- Köy Binasının mümkün olduğu kadar yıkılmasını önlemektir. Mesela, size saldıran biri ilk önce köy
binağnıza saldırı yapar çünkü köy binası yıkılırsa zaten savunmanız düşmüş demektir Size saldıran kişi, Köy Binasını yıkarak 1. yıldızı alır. Bunu önlemek için Köy Binasını ortalık yerde bırakmayın etrafını duvarlarla çevirin ve o duvarları geliştirinki, savaş başladığında Köy Binanızı hemen yıkamasınlar.

2-Aaman ne işim var demeyin! Mutlaka bir klan üyesi olun! Çünkü bulunduğunuz Klandaki diğer oyuncular sizlere takviye asker gönderirler ve size saldırı yapıldığında, Klan askerleriniz devreye girerek Rakibe saldırı yapar. Not: Klanda cok fazla asker isteyip, Diğer oyuncuların asker isteklerine cevap vermesseniz Klandan atılırsınız genel kural budur.)

3-Havan toplarınızı ve okçu kulelerini duvarlarla donatın. Size saldırı yapmak isteyenler ilk önce Devleri göndererek buraları yıkmak isteyecektir çünkü Havan ve Okçu Kuleleriniz hemen yıkıldığı an Rakibin diğer askerleri sizin iksir depolarınızı, altın depolarınızı ve diğer binalarınızı kolayca yıkacaktır.

4-Labaratuvarınızda Askerlerinizi geliştirin öncelikli olarak Dev. Devler saldırılarınızda, Rakibin Okçu kulelerini, Havan Toplarını ve diğer savunmalarını yok etmekte ustadırlar.

5-Kışlalarınızı geliştirerek yeni Askerlerinizin kilidini açın

6-Köy binanızı mümkün olduğu kadar geliştirin. Binanız nekadar gelişirse okadar çok kilitler açılır.

7-Ordu kamplarınızı geliştirin. Saldırı yaparken, daha çok askerlere ihtiyacınız olacaktır.

8-Saldırılarınızda herzaman ilk önce Devleri gönderin ve peşinden duvar yıkıcıları bir müddet bekledikten sonra okçular ve diğer askerlerinizi.

9-Yeşil taşlarınızı gereksiz şeylere harcamayın ilerde size cok lazım olacak. Örnek:İnşaatçi kulübesi

10-Bütün tuzaklarınızı geliştirin. Hasarları cok büyük olur.

Bunun sadece bir oyun olduğunu asla unutmayın! Kimseye hakaret, argo sözler küfür ws sarfetmeyin. Unutmayın! kötü söz herzaman sahibinindir...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Arşiv

Görüntüleme Sayısı