14 Nisan 2015

FulBot (Clash Of Clans Bot'udur)Merhabalar;

Daha önce sizlere Clash Of Clans Bot'unu tanıtmıştık. Şimdi ise bu Bot'un daha gelişmiş olanını tanıtıyoruz.

Bot'umuzun adı; FulBot (Clash Bot)

Gerçektende çok kullanışlı, detaylı, mükemmel ve Türkçe olmasının yanı sıra, bu Bot'taki en güzel özellik ise, Kara Kışla kullanımı. Evet kara kışlanızı bo Bot'ta kullanabiliyorsunuz.


Gelelim bu Bot'un tanıtımına.

Bot'u bilgisayarınızda kullanmak için, Bilgisayarınızda BlueStacks Programının kurulu olması gerekmekte
dir. Bu konuda yardım almak için lütfen önce Burdaki Linke Tıklayarak, Bu programın kurulumunu yapınız ve bilgisayarınızda oyunu açınız.

Güvenlik açısından sizlere öncelikle Resmi olan adreslerini veriyorum. Ve lütfen bunlar haricinde hiç kimseye güvenmeyin. Programı, lisans alımını bu adreslerden gerçekleştirin. Hem paranız yanmaz hemde köyünüz çalınmaz.

1-Facebook/firatuniversitesi
2-Facebook/FuLLClashBOT
3-fullbot.net

Bunlar Resmi olan adresleridir. Lütfen haricindeki hiç bir siteye kişiye ws güvenmeyin. Ben bu paylaşımı Resmii olarak paylaşıyorum.

Ücretlendirme
1 Aylık 15 TL
2 Aylık 30 TL
Sınırsız 60 TL
12 Saat Kullanım ücretsiz. (Deneme Amaçlı)

Genel


Burda dikkat etmeniz önemli bölümler var. oyuna giriş yaptıktan sonra Bot'u açıyorsunuz. Ve resimdeki ayarları yapmanız gerekmekte. Bu ayarları yapmazsanız, Bot çalışmaz.
1-Köy Binası Konumu- Buraya mous ile 1 kere tıklıyorsunuz karşınıza bi panel geliyor Tamam'a basıyorsunuz sonrasında ise, oyuna dönüp Köy Bina'nıza 1 kere tıklıyorsunuz. Bot Kordinatını kaydediyor.
2-Klan Kalesi
3-Barbar Kral
4-Kraliçe
5-Kara Kışla
6-Kışla
7-Büyü Fabrikası
8-Ordu Kampı
Hepsinide 1 de tarif ettiğimiz gibi, Köy Binası Konumunda yaptıklarınız gibi yapıyorsunuz.

Diğer Resimler

Videolu AnlatımClash Of Clans oynarken Ganimet Aramaktan Bıkmadınız mı? Şarjınızın hemen bitmesi telefonun ısınması sorunlarına son.FullBot Sizin İçin Günde 20 Milyon Ganimet Kazanıyor.İndirme Linki ve Kurulum Detayları :http://fullbot.net/FullBot7.rarNot: Program Sadece Bilgisayarlarda çalışır. Telefon sürümü yoktur.-Videolu anlatımımız mevcuttur. Burdan izleyiniz:https://youtu.be/mJaqPSuyJC8Ayarları yapıp kurulumu gerçekleştirdikten sonra botu başlatın. Artık hiçbir şeye dokunmayın bot sizin yerinize günlük depolarınızı iki defadan fazla fuller 20 milyona yakın ganimet. Siz sadece ganimeti harcayın. Yarım için :https://www.facebook.com/clashofclansbotfullMesaj gönderiniz. Sorun yaşarsanız programı sizin yerinize kuralım.Web sitemiz : http://fullbot.netDetaylı bilgi ve kurulum ayarları mevcuttur.
Posted by Clashofclans Full BOT on 10 Nisan 2015 Cuma

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

Arşiv

Görüntüleme Sayısı